mail@stapinntravel.com

"Buiten"gewone Indonesie reizen sedert 1979

www.rumahkita.info 

HOME

JAVA

OOST JAVA

BALI

RUMAH KITA

LOMBOK

SUMATRA

SINGAPORE

ONZE REIZEN

LINKS

LINKS

 
Valuta berekening  : www.xe.com/ucc/  
     
Hotel vergelijkingen: www.vakantiereiswijzer.nl www.holidaycheck.nl
  www.zoover.nl www.tripadvisor.com/
  www.trivago.nl www.travelta.nl
     
Indonesie Informatie : http://indonesie.startkabel.nl/ www.eastjava.com/tourism/
  http://bali.startpagina.nl/ www.indonesia-tourism.com/
  http://indonesie.startpagina.nl/ www.lonelyplanet.com/indonesia
  http://indonesiepagina.nl/ www.thejakartapost.com/
     
     
Reisorganisatie waar u Rumah Kita    
kunt boeken :    
In Nederland Stap - Inn Travel www.stapinntravel.com
  Van Verre Reizen www.vanverre.nl
  Dari Jawa www.dari-java.nl/
  WAQ Travel www.waq-travel.nl
  Goderie reizen www.goderie.nl
     
     
  Of direct bij Rumah Kita mail@rumahkita.info
     
In Belgie Reisbureau Jalan http://jalan.be/nl/
     
In IndonesiŽ Antaranda www.antaranda.com
  Tari Travel www.taritravelindonesia.com/
  Caraka www.sulawesi-indonesia.com
  Sunda Trails www.sundatrails.com
  Asian Trails www.asiantrails.info
  Tour East www.toureast.net
  PACTO www.pactoltd.com/
  Kelana DMC Bali www.indonesiatravelplan.com
  Jackal Holidays www.jackalholidays.com
     
en bij onze Bali vertegenwoordiger Bali Tourist Transport www.balitouristtransport.com
     
     

Hieronder wat links naar accomodatie onder Nederlandse leiding

   

            Guesthouse Tanan (ongeveer 20 km ten noorden van  Yogyakarta op midden Java )

www.tanen.nl
                                  
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



BALI MOUNTAINRETREAT (In de bergen op Bali)



www.balimountainretreat.com

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   
BUNGA PERMAI (UBUD)

www.bungapermai.nl





       BUNGA PERMAI
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 www.rumahkita.info

Informatieve websites over Indonesie

Home, Java, Oost Java, Bali, Rumah Kita, Lombok, Sumatra, Singapore, Onze reizen, Links